Numer kontaktowy

789 360 003

Email kontaktowy

bsb.gdansk@gmail.com

Weekendy na kontakt telefoniczny

Pn-Pt: 10 - 18

Witaj w mojej rodzinnej przestrzeni, w której znajdziesz ukojenie na każdym poziomie swoich potrzeb.
Jestem certyfikowanym bioenergoterapeutą i  wierzę, że dbanie o swoje ciało, emocje, umysł i ducha są ważne na tym samym poziomie, aby móc rozwijać się w pełni swojego potencjału. Wspierając jeden z tych elementów, dbamy również o pozostałe.

Zatroszczę się zarówno o Twoje Ciało, jak i Ducha, w pełni otulając tą sferę, która potrzebuje zaopiekowania najbardziej, przyjemności, karmiącej obie sfery w moich usługach pełen dostatek.

Zaznasz u mnie całą gamę doświadczeń cielesno-duchowych, od pełnego relaksu, ukojenia i rozluźnienia obolałych części; po ujędrnienie, rozruszanie i rozbudzenie.

Jeśli masz ochotę poszerzyć swoje pole świadomości i zadbać o rozwój duchowy; zapraszam Cię również na sesję odczytu Planu Duszy, który pozwoli Ci zrozumieć lepiej siebie, odkryć swoje talenty, cele, wyzwania i misje oraz jakości, które Twoje Dusza sobie wybrała aby doświadczyć w obecnym wcieleniu. Poznasz swoje słabe i mocne strony, dzięki którym będziesz mógł bardziej świadomie pokierować swoim życiem.

Od kilku lat interesuję się numerologią, astrologią, ajurwedą i naturalnymi terapiami oraz masażami. Ukończyłam wiele kursów masażu twarzy i ciała, terapii naturalnych i rozwoju duchowego.